/>

Türkiye’de bir ilk...

Cenaze İlanlarının ÜCRETSİZ yayınladığı cenazeilanlari.com.tr  web sitesi yayın hayatına başladı.

Günümüzde İletişimden, bilgiye ulaşma, bankacılıktan, alışverişe daha bir çok şeyi internette yapabiliyoruz. Ancak bir yakınımız vefat ettiğinde sosyal medya dışında Cenaze İlanını herkesin görebileceği şekilde internette yayınlayamıyoruz.

Sosyal medyada yayınladığınız ilanı ise sadece kendi arkadaşlarınız görüyor. Oysa vefat eden kişinin mahallesinde ve iş yerinde kendi komşuları ve dostları var. İnternet kullanıcısı her vatandaş, Cenazeİlanlari.com.tr web sitesinde yayınlanan tüm ilanları 7/24 ücretsiz takip edebilecek, şehrinde ve mahallesindeki cenazelerden anında haberdar olacak.

Ülkemizin tüm il, ilçe ve mahallelerindeki cenaze ilanlarını günlük hatta anlık yayınlayarak, Hz. Peygamber Efendimizin ‘Vefat haberini duyurmak sünnettir. Kişinin ölümünden yakınlarını, dostlarını, komşularını ve diğer müslümanları haberdar edin” tavsiyesini yerine getiriyoruz. 

Ücretsiz ÜYE OL  

www.cenazeilanlari.com.tr web sayfasına giriniz.
Ekranın sağ üstündeki ÜYE OL Butonunu tıklayarak üyelik işlemleri bölümünü açınız. Buraya Ad ve soy adınızı – şehrinizi ve Telefon numaranızı yazarak üyelik başvurunuzu gerçekleştirin. Ardından telefonuza gelen onay kodunu alttaki kutucuğa yazarak üyelik işleminizi tamamlayın.

Ücretsiz İLAN VER

Sitenin sağ üstündeki ÜCRETSİZ İLAN VER butonuna gelerek Üye olurken aldığınız kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriniz. Karşınıza çıkan İLAN EKLE Sayfasına vefat eden kişinin adı soyadı ve cenaze bilgileri ile ilan metnini yazın. Ardından sayfanın altındaki İLANI YAYINLA butonunu tıklayınız...

İlanınınız
www.cenazelanlari.com.tr ekimizin tarafından onaylandıktan hemen sonra yayına girecektir.

                                                                                                                                                                                                    cenazeİlanlari.com.tr sitesi 
 

 

 

Acılar Paylaştıkca Azalır...

Hz. Peygamber Efendimiz (S.A.V) ölüm haberinin eş dost ve sâlih kişilere duyurulmasını tasvip etmiş, bizzat duyurduğu şehâdet haberleri de olmuştur. Osmanlı döneminde de şehrin önde gelen kişilerinin ölüm haberleri camilerin minarelerinden salâ verilmek suretiyle halka duyurulmuştur. Günümüzde ise; Anadolu’da her cenaze köy ve mahalle camiilerinden okunan selalarla halka duyurulurken, büyük şehirlerde insanlar iletişim araçları ve sosyal medya aracılığıyla haberleşiyorlar.

İnsan hayatının önemli bir parçası olan dine dair işlerin toplum hayatında yürütülmesi için kurumsal bir hüviyete ihtiyaç duyulmaktadır. Dünyada din hizmetlerinin sunumu her ülkenin kendi gelenek ve kültürüne göre şekillenmektedir. Osmanlı Devleti’nden günümüze Türkiye’de de din hizmetleri hep bir kamu hizmeti olarak icra edilmiştir. Din hizmetlerinin bir parcası olan Cenaze Hizmetlerine dair işler günümüzde özel sektör tarafından da yapılmaktadır. Hizmete açtığımız cenazeilanlari.com.tr web sitesi ile her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının vefat haberi ve cenaze ilanları il il anında web sitemizde yayınlanmaktadır.

Cenaze ilanlarının en hızlı ve güncel bir şekilde yayınlanması için din görevlilerimiz, muhtarlarımız ve cenaze yakınlarımıza büyük görev düşmektedir. Her cenaze yakını dilediği kadar ilanı üçretsiz bir şeklilde yayınlayabilir. Ölüm haberinin çeşitli yollarla duyurulmasının sünnet olduğu dinimizde bu görevi hep birlikte başarmak ümidiyle...

Sağlıcakla kalın...

CENAZE İLANLARI WEB SİTESİ

Türkiye’nin ilk ücretsiz Cenaze İlanları web sitesi www.cenazeilanlari.com.tr yayın hayatına başladı.

Şehir şehir günlük Cenaze İlanları, son dakika vefat haberleri ve güncel makaleleri buradan takip edebilirsiniz...

Hemen İlan Yayınla 0501 333 04 04